Держгеокадастр вирішив не скупитися на літаки?

ДП «Українське державне аерогеодезичне підприємство» Держгеокадастру 12 листопада уклало угоду з ТОВ «Аерогеодезичні технології» про оренду літака на 17,92 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».На листопад-грудень для аерофотознімання обладнанням замовника орендували літак Л-410УВП №820924 UR-MAG. Обсяг замовлення складає 256 льотних годин по 70 тис грн.

Закупівлю провели без відкритих торгів за переговорною процедурою із посиланням на відсутність конкуренції.

Як уже писали «Наші гроші», у листопаді 2018 року «УкрДАГП» через відкриті торги замовив систему лазерного сканування поверхні Землі LiDAR Leica TerrainMapper LN за 65,88 млн грн. Саме під цей аерофотолідарний комплекс і підбирали літак для оренди. У протоколі нинішньої закупівлі сказано, що літак повинен мати точку стабільного підключення до бортової системи електроживлення напругою 28В / 50А та два сертифіковані виробником фотолюки: один – орієнтовно 670х750 мм і другий – не менше 714х620 мм.

Секретар тендерного комітету, заступник директора Анатолій Джос заявив, що вказаним вимогам відповідає лише літак Л-410УВП. Тому держпідприємство запросило на переговори компанію «Аерогеодезичні технології», яка має такий літак.

У Державному реєстрі цивільних повітряних суден України є дев’ять літаків цієї моделі, включно з орендованим. Невідомо, чи відповідають вимогам інші вісім літаків. Якщо ні, то «Аерогеодезичні технології» стали монополістом на таких підрядах «УкрДАГП».

Створену в квітні 2019 року вінницьку фірму «Аерогеодезичні технології» записано на директорку Ганну Дядікову з Вінниці. Раніше вона керувала вінницьким ТОВ «Бургас» вінничанина Сергія Білозарецького, директором якого зараз є Олексій Заїка.

У серпні «Аерогеодезичні технології» отримали реєстраційне посвідчення на згаданий літак Л-410УВП 1982 року виготовлення. Раніше він належав авіакомпанії «Авіаекспрес», до того – авіакомпанії «Магеллан», а перед тим – двом німецьким авіакомпаніям.

По материалам:  nashigroshi.org

depzapros

Добавить комментарий