«Семки», «Козацька слава» та інші виробники благають Президента про «милість»

«Семки», «Козацька слава» та інші виробники благають Президента про «милість»

Трудові колективи підприємств-виробників снеків звернулися до Президента України В.Зеленського з проханням захистити їх від  спроби рейдерського захоплення.
Група компаній є найбільшим українським виробником продуктів харчування та товарів для дому, в тому числі популярних торгівельних марок «Семки» та «Козацька слава». Виробничі потужності групи розташовані в м.Синельниково Дніпропетровської області, на виробництві зайняті сотні працівників.

Минулого тижня підприємці дізналися, що на завод накладено арешт рішенням Зарічного районного суду міста Суми (суддя Капкін О.Б.). Справа, по якій винесено відповідну ухвалу – не має ніякого відношення до власника виробничих приміщень – ТОВ «Волана», і стосується звинувачень фізичної особи у «замаху на зміну меж державного кордону України». На думку представників виробників, таким чином реалізується злочинна схема по заволодінню їх майном, і виконавці цієї схеми – співробітники сумської прокуратури та СБУ, які і включили майно підприємства у справу, яка роками не розслідувалася в Сумській області. Тепер майно має бути через АРМА передане «в тимчасове управління» новим власникам, що поставить під загрозу робочі місця сотень співробітників.

Представники трудових колективів просять президента України надати відповідні доручення, припинити рейдерство і дати підприємствам спокійно працювати та сплачувати податки.

Співробітники підприємства вже зараз виходять на акції протесту та готові захищати своє право на працю від злочинних зазіхань.

По материалам:  antikor.com.ua

depzapros

Добавить комментарий